Будинок культури с.Нересниця Нересницької сільської ради

Працівники Нересницького будинку культури та бібліотеки разом з вчителем історії Нересницької ЗОШ | -||| ст. провели годину пам'яті  "Чорнобильський набат".

Працівники Нересницького будинку культури та бібліотеки разом з вчителем історії Нересницької ЗОШ | -||| ст.  Михайльо І.Є. провели годину пам'яті  "Чорнобильський набат".

13:45 27.04.2023

В Нересницькому будинку культури організовано виставку великодніх писанок та рушників на тему "Великдень - Воістину Великий день"

В Нересницькому будинку культури організовано виставку великодніх писанок та рушників  на тему "Великдень - Воістину Великий день".

14:04 14.04.2023

Працівники Нересницького БК спільно з вчителем Нересницької ЗОШ І-ІІІ ст. - Михайльо О.В. та асистентом - вчителем Костяк Я.В. провели майстер-клас "Диво писанки "

Працівники Нересницького БК спільно з вчителем Нересницької ЗОШ І-ІІІ ст.  - Михайльо О.В. та асистентом  - вчителем Костяк  Я.В. провели  майстер-клас "Диво писанки ". Михайльо О.В. розповідала дітям про великодню писанку, про те, як  можна розмалювати  чи розписати писанку. Потім  діткам  показувала  і вчила  розмальовувати фарбами різні орнаменти та великодні символи. Ольга Василівна вчила дітей розмальовувати тематичні писанки -синьо-жовтими  кольорами, на яких відображались українські символи - тризуб, голуб миру і т.д. Поки Ольга Василівна малювала дітям на дошці зразки цих писанок, Гасинець М.М. читала дітям вірші про писанки, а також допомагала  дітям розмальовувати писанки.

16:36 11.04.2023

Працівники Будинку культури с.Нересниця разом з заступником директора школи з виховної роботи Шутак Л.В. провели вікторину "У природі - в ріднім домі"

Працівники Будинку культури с.Нересниця разом з заступником директора школи з виховної роботи Шутак Л.В. провели вікторину "У природі - в ріднім домі".

16:13 07.04.2023

В Нересницькому будинку культури пройшло заняття природничо-екологічного клубу "Пролісок" на тему: "Збережемо перлини Карпат"

В Нересницькому будинку культури пройшло заняття природничо-екологічного  клубу "Пролісок" на тему: "Збережемо перлини Карпат". Провела заняття керівник природо-екологічного клубу Гасинець О.В.-  вчитель хімії  Нересницької ЗОШ | - ||| ст.

12:54 31.03.2023

Працівники БК с.Нересниця з разом вчителем природознавства  Гасинець Інною В. провели виховний  захід з природничо - екологічного виховання на тему: "День весняного рівнодення"

Працівники Будинку культури с.Нересниця з разом вчителем природознавства  Гасинець Інною В.,провели виховний  захід з природничо -екологічного виховання на тему: "День весняного рівнодення " - до Всесвітнього дня  рівнодення.

14:50 20.03.2023

В БК с.Нересниця проведено історичну годину приурочену 102 річниці з Дня пам'яті героїв Крут: "Герої Крут-для нащадків взірець"

В Нересницькому будинку культури проведено історичну  годину приурочену 102 річниці з Дня пам'яті героїв Крут: "Герої Крут-для нащадків взірець"

09:04 30.01.2023