Бібліотека с.Підплеша Нересницької сільської ради

Всесвітнього дня поезії для дітей в бібліотека с.Підплеша було проведено літературне читання про відомих та визнаних поетів України. Діти із захопленням брали активну участь в обговоренні ,самі згадували улюблені вірші та читали поезії  .

14:10 19.03.2024

В бібліотеці с.Підплеша діє книжкова виставка "Земний уклін, тобі Кобзарю "

В бібліотеці с.Підплеша діє книжкова виставка "Земний уклін, тобі Кобзарю " ,присвячена життю і творчості Тараса Григоровича Шевченка, яка розташована на широкий загал відвідувачів бібліотеки різного віку. Тарас Шевченко - це не тільки, те ,що вивчають, а й те ,чим живуть.У чому черпають, сили і надії на краще власне життя  та життя нашої  країни.

12:11 07.03.2024

В бібліотеці с.Підплеша була проведена з учнями година спілкування до "Пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років"

В бібліотеці с.Підплеша була проведена з учнями година спілкування до "Пам'яті жертв Голодомору 1932-1933років". Наш обов'язок сьогодні - зберегти пам'ять  про невинно закатованих, пам'ять  про тих,х то недолюбив, пам'ять  про живих та ненароджених...ЗГАДУЄМО. ПАМЯТАЄМО .НЕ ЗАБУВАЄМО...

11:32 25.11.2023

В Бібліотеці с.Підплеша до Міжнародного дня миру прововедено годину доброти "Ми хочемо жити в мирі" з учнями 4 класу  та вчителем Цьока Т.М., на якій дітки були ознайомилені з історією цього свята. А також був проведений майстер - клас "Голуб миру".

11:20 21.09.2023

"Низький уклін, Вам і шана"

З прекрасним ювілеєм 75 - літтям працівники культури сіл Ганичі, Солоне, Підплеша щиро вітали колишню завідуючу бібліотекою с. Солоне, пенсіонерку Марію Іванівну Корсак. Ветеран праці більше 40 років присвятила бібліотечній справі.

09:31 21.08.2023