Директор БК с.Нересниці М.Гасинець разом з вчителем 3-А кл. Нересницького ліцею Герич О.В. підготували та провели 29.03. дитячий ранок на тему: "В годину дозвілля"

Дата: 10.04.2024 15:43

Директор БК с.Нересниці М.Гасинець разом з вчителем 3-А кл. Нересницького ліцею Герич О.В. підготували та провели 29 березня дитячий ранок на тему: "В годину дозвілля". Ведучою ранку була Ольга Василівна, в ролі бабусі, яка прийшла в гості до дітей провести цікаво дозвілля - Марія Гасинець. Бабуся прийшла з кошиком лікарських трав. Діти називали трави  і вибрали деякі з яких потім бабуся заварила запашний чай, а до чаю напекла пиріжків і діти дуже смакували. Бабуся загадувала дітям загадки, які вони всі відгадали, потім гралися з О.В.в ігри, співали пісеньки та розказували віршики. На закінчення бабуся розказала дітям стародавню закарпатську казку "Про трьох синів". Відпочинок дітям дуже сподобався.