Краєзнавчий музей с.Терново Тернівського старостинського округу №4 Нересницької сільської ради

В краєзнавчому музеї с.Терново була проведена екскурсія для учнів 4-А і 4-Б класів Тернівської школи .Учні з цікавістю розглядали експонати та були дуже задоволені даною екскурсією

10:01 16.04.2024

Краєзнавчий музей с.Терново відвідали учні 2-х класів Грушівської гімназії Тересвянської громади. Для них була проведена цікава екскурсія про минуле і сучасне життя наших жителів села. Діти з цікавістю розглядали експонати, речі побуту якими користувалися наші селяни на початку ХХ ст. А також розказували вірші про чудовий наш край.

14:00 15.04.2024

Краєзнавчий музей відвідали учні 4-В класу Тернівської школи, в якому їм було проведено цікаву пізнавальну екскурсію

Для учнів школи була проведена цікава екскурсія, де розповідалося про історію заснування нашого села Терново. Вони з цікавістю розглядали експонати музею, а також відвідали оневлений зал, де зберігаються старинні речі, якими користувалися наші предки.

10:07 11.04.2024

24 лютого 2024 року виповнюється 730 днів від початку злочинного повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну.В краєзнавчому музеї с.Терново, був проведений урок історії з учнями 11-А класу

24 лютого 2024 року виповнюється 730 днів від початку злочинного повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну. Цей напад став кульмінцією загарбницької війни, яку Москва розпочала з окупації Криму у 2014 році.

11:17 23.02.2024

В краєзнавчому музеї с.Терново проведена зустріч з ветеранами Афганістану,присвʼяченому дню виводу військ з Афганістану.В музеї оформлено стенд:«Афган-наш біль»,який вони з цікавістю розглядали,а також проведена цікава екскурсія для ветеранів Афганістану нашої громади.

20:23 16.02.2024

В Краєзнавчому музеї с.Терново була проведена година-спілкування з учнями Тернівського ОЗ ЗСО І-ІІІ ст. на тему "Крути наша слава, наша історія"

29 січня в Україні відзначають памʼять героїв Крут-українських студентів, які ціною власного життя зупинили більшовицький наступ на Київ у 1918 році. Цього дня ми віддаємо шану стійкості та мужності молодих хлопців, які так само, як і сьогоднішні захисники України, стали на захист Української Держави та зупинили нападника.

12:18 30.01.2024

В Краєзнавчому музеї с.Терново проведено захід на тему:« Єдина країна-єдиний народ» з учнями  10-А класу Тернівського ОЗ ЗСО І-ІІІ ступенів

День Соборності України - державне свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Республіки, що відбулося в 1919 році на Софійському майдані в Києві.

14:10 25.01.2024