Будинок культури с.Нересниця Нересницької сільської ради

Директор БК с.Нересниці М.Гасинець разом з вчителем 3-А кл. Нересницького ліцею Герич О.В. підготували та провели 29.03. дитячий ранок на тему: "В годину дозвілля"

Директор БК с.Нересниці М.Гасинець разом з вчителем 3-А кл. Нересницького ліцею Герич О.В. підготували та провели 29 березня дитячий ранок на тему: "В годину дозвілля". Ведучою ранку була Ольга Василівна, в ролі бабусі, яка прийшла в гості до дітей провести цікаво дозвілля - Марія Гасинець. Бабуся прийшла з кошиком лікарських трав. Діти називали трави  і вибрали деякі з яких потім бабуся заварила запашний чай, а до чаю напекла пиріжків і діти дуже смакували. Бабуся загадувала дітям загадки, які вони всі відгадали, потім гралися з О.В.в ігри, співали пісеньки та розказували віршики. На закінчення бабуся розказала дітям стародавню закарпатську казку "Про трьох синів". Відпочинок дітям дуже сподобався.

15:43 10.04.2024

Працівники Нересницького БК разом з вчителем 2-А кл.Нересницького ліцею Михайльо О.В. провели дитячий ранок

Працівники Нересницького БК разом з вчителем 2-А кл. Нересницького ліцею Михайльо О.В. провели дитячий ранок на тему "Як мама вчила свинку Пеппі сортувати сміття". Діти розмальовували розмальовки та розказували віршики про те, як треба сортувати сміття. Ольга Василівна прокоментувалла презентацію на тему "Чим небезпечне сміття". Потім діти вчилися сортувати сміття в окремі корзини.

10:46 20.03.2024

21.02. 2024р.в будинку культури с.Нересниця відбувся масовий захід до дня пам'яті Героїв Небесної сотні ,,А сотню вже зустріли небеса ..."

21.02. 2004р.в будинку культури  с.Нересниця  відбувся  масовий  захід  до дня  пам'яті Героїв  Небесної  сотні   ,,А сотню  вже зустріли  небеса ..." Ведучі  та читці художнього слова будинку  культури  розповідали  про події 2014р.,про тих,хто в боротьбі  за волю і кращу долю  України  не дожив  до сьогоднішнього  дня,яких було  вбито  у мирний  час  ХХ| ст.у Києві  на Майдані.  У цьому  заході  взяли  участь  учні  Нересницького  ліцею, учасники  гуртків художньої  самодіяльності Б.К. Жанна  Заяць, Ангеліна  Микулянич, Катя   Павлюк, Анастасія Крамек, Женя  Попович, Сашка Колесова. Вокальні  ансамблі  ,,Шовкова  косиця "та ,,Джерельце",солісти  будинку культури  Захар  Бокоч та Іванка  Штен солістка  клубу Вишоватий. Завідуюча  бібліотекою  Н.В.Тяско  оформила  книжкову  виставку  ,, День  Небесної  сотні " На завершення  виступила  начальник  відділу  культури, молоді  та спорту  Церкуник Є.М.

21:46 21.02.2024

Працівники будинку культури с.Нересниці провели виховний масовий захід ,,День Єднання"з учнями 7-х классів Нересницького ліцею та вчителем історії Михайльо І.Є.

16.02.2024р. Працівники будинку культури  с.Нересниці  провели  виховний  масовий  захід  ,,День  Єднання"з учнями  7-х классів  Нересницького  ліцею  та вчителем історії Михайльо  І.Є. Мета  заходу : виховати  в учнів громадські якості  особистості : патріотизм,любов  до Батьківщини, українського  народу, державної мови

09:50 17.02.2024

Працівники Будинку культури с.Нересниця провели виховний захід "Вогонь скорботи в серці"

До Дня пам'яті  жертв Голодоморів в Україні, працівники Нересницького БК разом з   вчителем історії Михайльо Іриною Є., провили виховний захід "Вогонь скорботи в серці" Ведучі та читці розповідали, про той страшний  геноцид, штучний голод, який забрав у могили мільйони українських людей і дітей. Демонструвались  відеоролики про кількість жертв... Про ті страшні часи слухали спомин Гетьман Н.Л. "Я пам'ятаю" ( Відеоролик ) Зав. бібліотекою Дикун О.І оформила книжкову виставку "Лиха коса голодомору"

14:55 24.11.2023

Година пам'яті до Дня Гідності та Свободи "У їх серцях жила Україна"

Директор Нересницького БК М.Гасинець разом з вчителем історії Нересницького ліцею І.Є. Михайльо та зав.шкільню бібліотекою Дикун О.І. підготували та провели годину пам"яті до Дня Гідності та Свободи "У їх серцях жила Україна"

22:36 21.11.2023

В Будинку культури с.Нересниця відбулося свято до Дня вчителя "Спасибі вам рідненькі вчителі", яке підготували класні керівники Лазур О.М. та Танчинець Я.П. з учнями 11 - х класів Нересницького ліцею та працівники будинку культури з вокальним ансамблем "Шовкова косиця" та "Джерельце".

18:26 07.10.2023