Сільський клуб с.Новоселиця Новоселицького старостинського округу №2 Нересницької сільської ради

Виховна година :"Мій рідний край - куточок України"

Виховна година :"Мій рідний край - куточок України". Ознайомлення учнів початкових класів Новоселицького ліцею з народними традиціями та ремеслом нашого краю,якими понад сто років користувались наші предки. Наповнює гордість за наших дітей,які зацікавлені в своєму корінні, бо вони майбутнє нашої держави.

13:47 09.04.2024

26 квітня на передодні такого Великого свята - Воскресіння Господнього,наш заклад відвідали жителі м.Харків,які тимчасово проживають в с.Новоселиця

На передодні такого Великого свята - Воскресіння Господнього,наш заклад відвідали жителі м.Харків,які тимчасово проживають в с.Новоселиця,так як у їхньому рідному місті проходять активні військові дії.Вони ознайомились з виставкою Великодніх писанок"Писанка - символ життя". Дуже тепло та зворушливо спілкувались,цікавились нашими традиціями та закарпатським своєрідним колоритом,зокрема осередком фольклору та народного ремесла,який розташований при сільському клубі.Але водночас відчувалось,як вони хочуть до себе у рідне місто Харків...Тому,молимось,щоб все скоріше закінчилось,і люди мали змогу повернутись до себе додому.

13:43 09.04.2024

24 лютого друга річниця повномасштабного вторгнення Росії на нашу землю.

Ранок назавжди закарбувався в пам'яті кожного українця. Агресія ворога принесла до нашого рідного краю багато сліз, горя і страждань. Ми вдячні тим, хто стоїть зараз на захисті і пам'ятаємо тих, хто віддав своє життя за наше майбутнє. Будьмо незламні та єдині!

17:28 25.02.2024

20 лютого Україна вшановує пам'ять Героям " Небесної сотні", які підняли людей на боротьбу.Майдан став символом боротьби, символом утвердження прагнення до європейських цінностей у споконвічно європейській державі.Події останніх місяців 2013 р.і початку 2014 р. перетворилися на справжню національну стихію,в якій передався найтонший подих душі українського народу.Ніщо не зможе зламати той дух,ту жагу до свободи,які генетично закладено у його душі!

11:20 20.02.2024

В сільському клубі с.Новоселиця проведений майстер-клас по ткацтву

16-17 жовтня в осередку фольклору та народних промислів сільського клубу, народними майстринями села та учасниками фольклорного колективу Проданець М.І.,Томинець О.В. та Шпілка М.В. проведений майстер-клас по ткацтву: виготовлення тканих доріжок(верет) та ознайомлення з народними промислами стародавнього вжитку,якими понад 100 років користувались наші предки.Щиро дякуємо всім за участь та зацікавленість у збереженні та розвитку народних традицій нашого краю.

21:39 17.10.2023

В с. Новоселиця проведена духовно-культурна програма "Молитва за Україну"

Сьогодні за ініціативи сільського клубу с.Новоселиці завідувача сільським клубом Кошілка Г.І. спільно з Греко- католицькою парафією отцем Іваном Зубальським відслужений молебень за нашу державу та перемогу у війні. Проведена духовно-культурна програма для молоді "Молитва за Україну", під гаслом "Єднаймося в молитві заради перемоги!" Дякуємо всім,хто приєднався до спільної молитви за Україну.

21:07 08.10.2023

День похилого віку!

Вітаємо подружжя Тяско Марію Іванівну -81 рік та Івана Івановича-88 років с.Новоселиці,які разом 64 роки у шлюбі та пропрацювали 42 роки трудового стажу, і всіх людей поважного віку з Міжнародним днем людей похилого віку та Днем трудівника.Бажаємо вам,щоб ваш вік був вашим багатством,щоб ви мали міцне здоров'я і сили,нехай осіння пора, в яку ви увійшли,буде світлою і лагідною,сповненою душевного тепла і близьких людей

18:02 01.10.2023

До Сільського клубу с. Новоселиця завітали учасники дитячого табору греко-католицького храму с.Новоселиці

Ми живемо в особливому часі історичного і духовного відродження нації. Частіше звертаємось до джерел народної творчості, до народних традицій рідного краю.

11:55 26.07.2023