Бібліотека с.Ганичі Ганичівського старостинського округу №5 Нересницької сільської ради

У бібліотеці провели годину пам'яті " Герої не вмирають"

Вони співали "Ще не вмерла"...і вмирали Земля тремтіла, під ногами - твердь... 21- листопада в Україні- День Гідності та Свободи. Тож, у бібліотеці провели годину пам'яті " Герої не вмирають". В цей день ми вшановуємо тих, хто не тільки своїми справами, а й втраченим життям показав бажання жити у вільній та демократичній державі. Свято відзначається на початку двох революцій Помаранчевої революції та Революції гідності. І за тих захисників які зараз борються за Свободу та незалежність України , захищаючи від агресора.

22:33 21.11.2023

До Дня української писемності та мови у бібліотеці с.Ганичі презентовано книжкову виставку "Рідна мова - мова калинова". Про велич та могутню силу рідної мови,історію народу, його світогляд розповіла М.Фіцай,адже без своєї мови,своєї самобутньої культури немає народу.

21:53 27.10.2023

У бібліотеці с. Ганичі проведено дискусію "Книжкова країна твого дитинства"

Відомий український поет,письменник І.Я. Франко -говорив: " Книги- морська глибина, хто в них пірне аж до дна,той хоч і труда мав досить, дивнії перла виносить". У бібліотеці с. Ганичі проведено дискусію "Книжкова країна твого дитинства". Хто з Вас дітки, не любить читати книжок? Книжок у яких так багато таїнств, гарних малюнків, захоплюючих історій, цікавих пригод. Кожний з діток розповідав, що хтось любить читати пригодницькі книги, хтось казочки, поезію і т. д. Любов до читання у кожного своя.

21:15 11.10.2023

" Борітеся- поборете! Вам Бог помагає! За вас правда,за вас слава і воля святая"

"Борітеся- поборете! Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава і воля святая" Ціна перемоги, яку наші захисники і захисниці щодня наближають надвисока, імена Героїв і Героїнь, які віддали своє життя боронячи Україну назавжди у наших серцях та нашій історії. Схиляємо низько голову перед пам'яттю- захисників та захисниць, які поклали своє життя за свободу України та вшанували хвилиною мовчання. З Міжнародним днем захисників та захисниць та Покрова Пресвятої Богородиці незламний народе!

18:04 01.10.2023

У бібліотеці с.Ганичі проведено годину народознавства "Земля моя - земля моїх предків". Користувачі та активісти бібліотеки з цікавістю слухали розповідь про нашу сиву давнину та сьогодення .Рідний край, рідна земля, Батьківщина, Україна... Які це прості і разом з тим прекрасні слова. Це рідний край, бабусина казка, дідусева криниця, вишивка - усе це наша родовідна пам'ять про свій рід, адже це все наш рідний край ми- всі велика родина.

17:33 18.09.2023

У бібліотеці оформлено виставку "У світі чарівної казки"

До бібліотеки с.Ганичі завітали наші активісти, де дітки ознайомились з книжковою виставкою "У світі чарівної казки", а також проведено читання вголос, бо казки наші великі вчителі, вони вчать любити прекрасне, розрізняти добро і зло, брати приклад з веселих, добрих, вірних і чесних героїв

17:19 13.09.2023

"Низький уклін, Вам і шана"

З прекрасним ювілеєм 75 - літтям працівники культури сіл Ганичі, Солоне, Підплеша щиро вітали колишню завідуючу бібліотекою с. Солоне, пенсіонерку Марію Іванівну Корсак. Ветеран праці більше 40 років присвятила бібліотечній справі.

09:31 21.08.2023

У бібліотеці презентовано книжкову виставку "Соборна мати Україна- одна на всіх як оберіг", та проведено годину спілкування з користувачами бібліотеки. Цього року Україна вдруге відзначатиме День Української Державності. День Української Державності нагадує нам про тисячолітню історію державотворення нашої країни. Адже, держава і державність нероздільні як дерево і коріння. А, ще за літописами, Україна як держава бере свій початок саме з часів Київської Русі. Багата історія України пов'язана з Володимиром Великим який 28 липня 988 року охрестив Русь і тим самим долучив її до європейської цивілізації.

12:37 28.07.2023