A A A K K K
людям із порушенням зору
Відділ культури, туризму, молоді та спорту Нересницької сільської ради Тячівського району Закарпатської області

Будинок культури с.Нересниця Нересницької сільської ради

Працівники Будинку культури с.Нересниця провели виховний захід "Вогонь скорботи в серці"

До Дня пам'яті  жертв Голодоморів в Україні, працівники Нересницького БК разом з   вчителем історії Михайльо Іриною Є., провили виховний захід "Вогонь скорботи в серці" Ведучі та читці розповідали, про той страшний  геноцид, штучний голод, який забрав у могили мільйони українських людей і дітей. Демонструвались  відеоролики про кількість жертв... Про ті страшні часи слухали спомин Гетьман Н.Л. "Я пам'ятаю" ( Відеоролик ) Зав. бібліотекою Дикун О.І оформила книжкову виставку "Лиха коса голодомору"

14:55 24.11.2023

Година пам'яті до Дня Гідності та Свободи "У їх серцях жила Україна"

Директор Нересницького БК М.Гасинець разом з вчителем історії Нересницького ліцею І.Є. Михайльо та зав.шкільню бібліотекою Дикун О.І. підготували та провели годину пам"яті до Дня Гідності та Свободи "У їх серцях жила Україна"

22:36 21.11.2023

В Будинку культури с.Нересниця відбулося свято до Дня вчителя "Спасибі вам рідненькі вчителі"

В Будинку культури с.Нересниця відбулося свято до Дня вчителя "Спасибі вам рідненькі вчителі", яке підготували класні керівники Лазур О.М. та Танчинець Я.П. з учнями 11 - х класів Нересницького ліцею та працівники будинку культури з вокальним ансамблем "Шовкова косиця" та "Джерельце".

18:26 07.10.2023

В Нересницькому БК до Дня Незалежності України проведено годину спілкування "Одна в нас мати - Україна"

В історії українського народу є події, які мають надзвичайне значення, вони не втратили своєї актуальності й по сьогоднішній день. Однією з таких подій є здобуття незалежності 1991 року. 24 серпня 1991 року було проголошено незалежність української держави. Це проголошення стало кінцевим результатом багатовікової боротьби українського народу та його найвидатніших синів за незалежність України, яка протягом свого існування дуже часто страждала від посягань загарбників і в різні періоди входила до складу різноманітних держав та утворень. З нагоди Дня Державного прапору  та 32-ї річниці Незалежності України в Нересницькому будинку культури директор Гасинець Марія Миколаївна провела круглий стіл на тему: "Одна в нас мати - Україна". Було запрошено вчительку Нересницького ліцею Михайльо Людмилу Миколаївну, яка нагадала про історію та тернистий шлях, яким пройшла Україна, щоб стати суверенною незалежною державою, яка має свій герб та прапор, кордони держави та рідну  мову.   Директор будинку культури Гасинець Марія Миколаївна запропонувала хвилиною мовчання  вшанувати пам’ять померлих воїнів, які загинули, боронячи нашу державу .  Молодь розмальовувала малюнки на державну тематику, висловлювала власні думки щодо бажання жити в мирній державі, прапор якої вказує на золоті пшеничні поля і мирне небо над головою, щоб не було повітряних тривог і всі, хто боронить нашу державу,   живі і здорові повернулися додому.

10:13 24.08.2023

Працівники Нересницького Будинку культури організували та провели з молоддю села народознавчий захід "Плитіння вінків - на Івана Купала"

Працівники Нересницького Будинку культури організували та провели з молоддю села народознавчий захід  "Плитіння вінків - на Івана Купала". На полі між травами дівчата рвали польові квіти з яких плели вінки, а потім на річці  пускали їх на воду. 

12:58 07.07.2023

В Нересницькому Будинку культури с.Нересниця проведено бесіду  до Дня  Конституції "Конституція моєї країни"

В Нересницькому Будинку культури с.Нересниця проведено бесіду  до Дня  Конституції "Конституція моєї країни", а також  зав. бібліотекою Тяско Н.В. оформила книжкову виставку та прочитала бесіду.

13:53 26.06.2023

В Будинку культури с.Нересниця проведено екскурсію для вихованців Нересницького дитячого навчального закладу на тему «Подорож у минуле"

В Будинку культури с.Нересниця проведено екскурсію для вихованців Нересницького дитячого навчального закладу на тему ,,Подорож у минуле". Директор БК М.М.Гасинець розповідала присутнім про експонати образотворчого кутка, як називаються старовинні речі і для чого їх використовували та про старовинний одяг і як його виготовляли . Діти із задоволенням слухали цю розповідь.

16:18 14.06.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Додати послуги

Додати ще одну послугу