Нересницька школа мистецтв Нересницької сільської ради

Нересницька дитяча школа мистецтв розпочала свою діяльність  у вересні 2007 року, і вже 14 років є осередком культурного та художньо – естетичного розвитку. Директором школи  з дня  заснування  є Гудак Володимир Антонович.

На сьогодні,  у школі навчається 125 учнів, які успішно опановують такі інструменти: фортепіано, баян, акордеон та скрипку. Також, у школі є відділ художнього мистецтва, де учні розвивають свої художні здібності, опановують мистецтво скульптури. А допомагають їм у цьому педагогічний  колектив, у складі 14 викладачів.

У школі навчалося чимало талановитих учнів, які  досягли значних успіхів у музичному і художньому мистецтві. Серед них – лауреати, дипломанти районних, обласних та міжнародних конкурсів.

За час існування школи, її випускниками стали 150 учнів, деякі з них продовжили своє навчання в мистецьких закладах таких як: Ужгородський музичний коледж ім. Д.Задора, Ужгородський коледж культури, Дрогобицький музичний фаховий коледж імені В.Барвінського, Київська муніципальна академія музики ім. Р.М. Глієра, Мукачівський державний університет. Деякі з них, після здобуття професійної освіти, повернулися в школу вже в амплуа викладачів.

10:56 15.04.2024

В Нересницькій ШМ 07.03.2024р. було проведено відкритий урок на тему «Загальні формування виконавської майстерності за допомогою різних видів артикуляції»

Відкритий урок на тему :«Загальні формування виконавської майстерності за допомогою різних видів артикуляції»

15:52 12.03.2024