A A A K K K
людям із порушенням зору
Відділ культури, туризму, молоді та спорту Нересницької сільської ради Тячівського району Закарпатської області

Новини

26 лютого 2024 року в Будинку культури с. Нересниця на базі Молодіжного ХАБу відбулася презентація повного зібрання поезій в 4-х томах «З верха на верх» Петра Миколайовича Мідянки

26 лютого 2024 року в Будинку культури с. Нересниця на базі Молодіжного ХАБу відбулася презентація повного зібрання поезій в 4-х томах «З верха на верх» Петра Миколайовича Мідянки - українського поета, педагога,члена Національної спілки письменників України.

11:50 27.02.2024

20 лютого Україна вшановує пам'ять загиблих Героїв Небесної сотні.

20 лютого Україна вшановує пам'ять загиблих Героїв Небесної сотні. Пам’ять про те, як українці вміють виборювати власну свободу. Пам’ять про те, що наша єдність не має противника, здатного її перемогти. Що самовідданість українців не має меж і творить історію. 10 років тому українці вирішили раз і назавжди: ми хочемо й будемо жити лише у європейській державі. Все це 10 років тому для народу було стимулом боротись.

09:06 21.02.2024

В Нересницькій ТГ відбулися установчі збори з формування Молодіжної ради при Нересницькій сільській раді

Відповідно до рішення дванадцятої сесії VIII скликання від 22 листопада 2023 року №1511 Нересницька сільська рада вирішила утворити Молодіжну раду при Нересницькій сільській раді.

13:47 15.12.2023

В Нересницькій територіальній громаді відбулося відкриття Молодіжного ХАБу

Це стало можливим завдяки проєкту   «ЛЮДСЬКИЙ ВИМІР - ІНКЛЮЗИВНІ ДАНІ ДЛЯ СТАБІЛЬНОСТІ ТА РОЗВИТКУ» за фінансової підтримки Уряду Канади через Міжнародну організацію з міграції. Де наша громада отримала кошти на облаштування простору для молоді. В рамках проєкту були закуплені музичні інструменти, сучасні комфортні меблі, технічне оснащення, спортивний інвентар та багато іншого.

15:03 07.12.2023

В Нересницькій ТГ в Краєзнавчому музеї села Терново відбулося відкриття оновленого залу «Етнографічна спадщина»!

В селі Терново Нересницької територіальної громади в рамках проєкту «Популяризація етнографічної спадщини Нересницької ТГ» відбулося відкриття оновленого залу «Етнографічна спадщина» в Краєзнавчому музеї.

15:20 01.12.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Додати послуги

Додати ще одну послугу