A A A K K K
людям із порушенням зору
Відділ культури, туризму, молоді та спорту Нересницької сільської ради Тячівського району Закарпатської області

Ганичівська школа мистецтв Нересницької сільської ради

Шлях до вершин майстерності в мистецтві починається з двох речей: із закладеної природою обдарованості дитини  та з любові і педагогічної вправності і тактовності вчителя, який відкриває перед нею двері у безмежний всесвіт творчості. У маленької людини є потреба і готовність йти нелегкою дорогою пізнання, а мудрість і хист наставника – це дороговказ, який зміцнює в душі майбутнього майстра віру в себе і своє покликання, прибираючи з його стежок зайві терни.

   Існують учбові заклади, сама назва яких налаштовує на небуденну хвилю. До них відноситься і Ганичівська школа мистецтв.  Вже двадцять дев’ять  років в її стінах викладачі виховують юні таланти, тут відбувається таїнство пізнання глибин музики, образотворчого мистецтва та хореографії.

    Ганичівська школа мистецтв була створена з метою збереження традиційних народних ремесел у 1992 р. за Розпорядженням Представника Президента України у Закарпатській області п. Країло М.І. №151 від 23.06.1992р. та Наказом Міністерства культури України №247 від 2.11.1992р. з контингентом у 80 учнів за профілями по гончарству, ткацтву та навчанню гри на музичних інструментах (фортепіано, баян, акордеон). На початок роботи школи в ній діяли такі відділи: фортепіанний, народний, відділ ткацтва, гончарство. Для роботи школи було виділено окремі приміщення сільського будинку культури. Першим директором школи мистецтв була Куцин Тетяна Іванівна. З 1997р. по теперішній час школу очолює Прийдун Олег Миколайович.

    У 1996 році за Рішенням Ганичівської сільської ради від 10.12.1996р. для школи було передано у тимчасове користування старе приміщення дитячого ясла-саду. На даний час у школі працює 9 викладачів по таким спеціальностям: фортепіано, баян, акордеон, гітара, образотворче мистецтво, хореографія.

   З січня 2021року засновником  Ганичівської  школи мистецтв стала Нересницька сільська рада , а школа знаходиться у підпорядкуванні відділу культури, туризму, молоді та спорту Нересницької сільської ради Тячівського району Закарпатської області

   За 29 років існування школи початкову мистецьку освіту здобули 280 учнів.

Учениця Ганичівської ШМ Орябко Олександра фортепіанного відділу (клас викладача Куруц Н.О.), взяла участь у трьох дистанційних конкурсах та виборола призові місця

Учениця Ганичівської ШМ Орябко Олександра фортепіанного відділу (клас викладача Куруц Н.О.), взяла участь у трьох дистанційних конкурсах та виборола призові місця:

11:02 28.06.2023

Вітаємо учнів класу фортепіано Ганичівської ШМ Ухаль Альону та Руснак Світлану (клас викладача Цірик М.М.) з Дипломами Лауреатів І та ІІ премії у V Міжнародному Фортепіанному Конкурсі «Piano Art»

Вітаємо учнів Ганичівської ШМ Ухаль Альону та Руснак Світлану (клас викладача Цірик М.М.) з Дипломом Лауреата І премії (Ухаль А.) та Дипломом Лауреата ІІ премії ( Руснак С.) у V Міжнародному Фортепіанному Конкурсі «Piano Art”.

12:58 20.04.2023

Напередодні Великодня учні Ганичівської ШМ організували виставку писанок та малюнків

Писанка – особливий вид мистецтва, який корінням сягає ще в дохристиянські часи.Розфарбоване яйце не просто радість для ока та красивий атрибут свята, це глибокий символізм давніх традицій.

12:33 12.04.2023

УЧЕНЬ ГАНИЧІВСЬКОЇ ШКОЛИ МИСТЕЦТВ - ЧЕНДЕЙ ТІМУР (ВИКЛАДАЧ ГАДАЙЧУК Т.М.),ВЗЯВ УЧАСТЬ У ПЕРШОМУ ТУРІ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ ЕСТРАДНОЇ ПІСНІ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ МИСТЕЦЬКИХ ШКІЛ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УЧЕНЬ ГАНИЧІВСЬКОЇ ШКОЛИ МИСТЕЦТВ - ЧЕНДЕЙ ТІМУР (ВИКЛАДАЧ ГАДАЙЧУК Т.М.),ВЗЯВ УЧАСТЬ У ПЕРШОМУ ТУРІ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ ЕСТРАДНОЇ ПІСНІ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ МИСТЕЦЬКИХ ШКІЛ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

14:01 23.03.2023

Семінар-практикум на тему: «Особливості формування ключових мистецьких компетентностей на індивідуальних заняттях з спеціального інструменту у мистецькій школі в умовах нової української школи.

26 жовтня 2022р. на базі Ганичівської школи мистецтв був проведений семінар-практикум на тему: «Особливості формування ключових мистецьких компетентностей на індивідуальних заняттях з спеціального інструменту у мистецькій школі в умовах нової української школи. Методика роботи над музичними творами різних жанрів і стилів українських композиторів та української народної музики на уроках з фаху» для викладачів по класу гітари Тячівського та Рахівського районів. Семінар-практикум проводила викладач по класу гітари Тяско Оксана Іванівна з ученицею 6 класу Грись Жанною. Присутні викладачі та гості семінару визнали роботу по проведенню семінару-практикуму на високому професійному рівні.

09:07 26.10.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Додати послуги

Додати ще одну послугу