Ганичівська школа мистецтв Нересницької сільської ради

Шлях до вершин майстерності в мистецтві починається з двох речей: із закладеної природою обдарованості дитини  та з любові і педагогічної вправності і тактовності вчителя, який відкриває перед нею двері у безмежний всесвіт творчості. У маленької людини є потреба і готовність йти нелегкою дорогою пізнання, а мудрість і хист наставника – це дороговказ, який зміцнює в душі майбутнього майстра віру в себе і своє покликання, прибираючи з його стежок зайві терни.

Існують учбові заклади, сама назва яких налаштовує на небуденну хвилю. До них відноситься і Ганичівська школа мистецтв.  Вже двадцять дев’ять  років в її стінах викладачі виховують юні таланти, тут відбувається таїнство пізнання глибин музики, образотворчого мистецтва та хореографії.

Ганичівська школа мистецтв була створена з метою збереження традиційних народних ремесел у 1992 р. за Розпорядженням Представника Президента України у Закарпатській області п. Країло М.І. №151 від 23.06.1992р. та Наказом Міністерства культури України №247 від 2.11.1992р. з контингентом у 80 учнів за профілями по гончарству, ткацтву та навчанню гри на музичних інструментах (фортепіано, баян, акордеон). На початок роботи школи в ній діяли такі відділи: фортепіанний, народний, відділ ткацтва, гончарство. Для роботи школи було виділено окремі приміщення сільського будинку культури. Першим директором школи мистецтв була Куцин Тетяна Іванівна. З 1997р. по теперішній час школу очолює Прийдун Олег Миколайович.

У 1996 році за Рішенням Ганичівської сільської ради від 10.12.1996р. для школи було передано у тимчасове користування старе приміщення дитячого ясла-саду. На даний час у школі працює 9 викладачів по таким спеціальностям: фортепіано, баян, акордеон, гітара, образотворче мистецтво, хореографія.

З січня 2021року засновником  Ганичівської  школи мистецтв стала Нересницька сільська рада , а школа знаходиться у підпорядкуванні відділу культури, туризму, молоді та спорту Нересницької сільської ради Тячівського району Закарпатської області

За 29 років існування школи початкову мистецьку освіту здобули 280 учнів.

Сьогодні, 22 лютого 2024 року, на базі КЗ "Мистецька школа Тячівської міської ради" пройшов І-ий тур Обласного конкурсу вокальних ансамблів малих форм здобувачів освіти мистецьких шкіл Закарпатської області. В конкурсі приймали участь вокальні колективи різних мистецьких шкіл нашого району.

09:10 23.02.2024

На базі Тячівської ШМ відбувся I тур обласного конкурсу народних інструментів.

На базі Тячівської ШМ відбувся I тур обласного конкурсу народних інструментів. Усі учасники показали високий рівень підготовки.. Вітаємо Лавришинець Тетяну з 2 місцем ! Викладач Оксана Тяско

09:26 21.02.2024

На базі Нересницької школи мистецтв пройшов методичний семінар по класу фортепіано на тему: «Робота над звуком, як основа формування піаністичних навичок учнів мистецьких шкіл».

8 листопада 2023 р. на базі Нересницької школи мистецтв проходив методичний семінар по класу фортепіано на тему: «Робота над звуком, як основа формування піаністичних навичок учнів мистецьких шкіл».

22:04 08.11.2023

Учениця Ганичівської ШМ Орябко Олександра фортепіанного відділу (клас викладача Куруц Н.О.), взяла участь у трьох дистанційних конкурсах та виборола призові місця:

11:02 28.06.2023