Ганичівська школа мистецтв Нересницької сільської ради

Шлях до вершин майстерності в мистецтві починається з двох речей: із закладеної природою обдарованості дитини  та з любові і педагогічної вправності і тактовності вчителя, який відкриває перед нею двері у безмежний всесвіт творчості. У маленької людини є потреба і готовність йти нелегкою дорогою пізнання, а мудрість і хист наставника – це дороговказ, який зміцнює в душі майбутнього майстра віру в себе і своє покликання, прибираючи з його стежок зайві терни.

Існують учбові заклади, сама назва яких налаштовує на небуденну хвилю. До них відноситься і Ганичівська школа мистецтв.  Вже двадцять дев’ять  років в її стінах викладачі виховують юні таланти, тут відбувається таїнство пізнання глибин музики, образотворчого мистецтва та хореографії.

Ганичівська школа мистецтв була створена з метою збереження традиційних народних ремесел у 1992 р. за Розпорядженням Представника Президента України у Закарпатській області п. Країло М.І. №151 від 23.06.1992р. та Наказом Міністерства культури України №247 від 2.11.1992р. з контингентом у 80 учнів за профілями по гончарству, ткацтву та навчанню гри на музичних інструментах (фортепіано, баян, акордеон). На початок роботи школи в ній діяли такі відділи: фортепіанний, народний, відділ ткацтва, гончарство. Для роботи школи було виділено окремі приміщення сільського будинку культури. Першим директором школи мистецтв була Куцин Тетяна Іванівна. З 1997р. по теперішній час школу очолює Прийдун Олег Миколайович.

У 1996 році за Рішенням Ганичівської сільської ради від 10.12.1996р. для школи було передано у тимчасове користування старе приміщення дитячого ясла-саду. На даний час у школі працює 9 викладачів по таким спеціальностям: фортепіано, баян, акордеон, гітара, образотворче мистецтво, хореографія.

З січня 2021року засновником  Ганичівської  школи мистецтв стала Нересницька сільська рада , а школа знаходиться у підпорядкуванні відділу культури, туризму, молоді та спорту Нересницької сільської ради Тячівського району Закарпатської області

За 29 років існування школи початкову мистецьку освіту здобули 280 учнів.

16 травня у залі Ганичівської ШМ відбулося урочисте вручення свідоцтв «Про позашкільну освіту»

Директор Ганичівської ШМ Прийдун О.М. привітав випускників з успішною здачею іспитів та подякував за їх старанність, наполегливість, а також побажав успіхів у подальшому зростанні та розкритті своїх здібностей.

11:17 18.05.2024