Молодіжна рада

15-го квітня команда Молодіжної Ради Нересницької ТГ у рамках проєкту «Анонімні фінансисти» провела промоакцію у двох школах своєї громади , щоб залучити ЦА до тренінгу по фінансовій грамотності від Сергія Вожжова.

Проєкт «Анонімні фінансисти» створений командою «Молодіжної Ради Нересницької ТГ» у межах програми UPSHIFT, яку у Закарпатській області реалізує ГО «Простір молоді», за підтримки ЮНІСЕФ.

10:13 19.04.2024

Друзі, анонсуємо вам дуже крутий захід!

Ми запрошуємо вас відвідати тренінг по фінансовій грамотності від експерта — Вожжова Сергія. Ми дізнаємось що таке фінансова грамотність, як вона впливає на наше життя.

14:18 15.04.2024

Команда Молодіжної Ради долучилася до благодійної акції, щоб зібрати допомогу для діток Вільшанського дитячого будинку-інтернату.

Протягом трьох днів ми з допомогою небайдужих людей змогли зібрати багато продуктів харчування, одягу, іграшок та інших речей корисних для діток. Дякуємо всім , хто долучився до збору. Зі свого боку ми, будемо старатися частіше організовувати такі благодійні заходи і будемо сподіватися на вашу підтримку та допомогу. Разом ми - змінотворці.

14:16 15.04.2024

Друзі, 02.03.2024 до нашого хабу завітала @ze_molodizhka де @lyudka_krichka розповіла нам про кращі зміни у країні з ЗеМолодіжкою.💚

Друзі, 02.03.2024 до нашого хабу завітала @ze_molodizhka де @lyudka_krichka розповіла нам про кращі зміни у країні з ЗеМолодіжкою. Ми дізнались багато корисної інформації та обговорили подальшу співпрацю. Також на заході був присутній Носа Вадим Іванович, який виступив з промовою та змотивував учасників МР та гостів. На при кінці заходу всі весело зіграли у настільні ігри та провели весло час. Молодіжна Рада з радістю буде й надалі проводити такі заходи для Вас, тож будемо раді бачити

11:39 19.03.2024

09.02.2024 відбувся перший кіновечір за ініціативи Молодіжної Ради на базі молодіжного хабу. Ми раді, що молодь буда зацікавлена та гарно провела час. Надалі ми будемо організовувати ще більше таких заходів для вас

11:33 28.02.2024

18 січня 2024 року в Нересницькому будинку культури на базі Молодіжного ХАБу «Жиєме» відбулася виставка творчих виробів «Творчість, як один із способів покращення ментального здоровʼя в умовах воєнного стану»

В Нересницькому будинку культури на базі Молодіжного ХАБу «Жиєме» відбулася виставка творчих виробів «Творчість, як один із способів покращення ментального здоровʼя в умовах воєнного стану», в якій взяли участь і дорослі і діти: Михайльо Л., Михайльо І., Михайльо Л., Михайльо В., Свистак В., Колесов М.

11:27 28.02.2024

9 січня 2024 року на базі нашого молодіжного ХАБу пройшла дуже цікава і змістовна зустріч з представниками ГО "Простір молоді".

Це важливий крок для Молодіжної ради Нересницької ТГ у проєктній діяльності. Дякуємо, що завітали до нас і сподіваємось на плідну співпрацю!

11:18 28.02.2024

В Нересницькій територіальній громаді відбулося відкриття Молодіжного ХАБу

Це стало можливим завдяки проєкту   «ЛЮДСЬКИЙ ВИМІР - ІНКЛЮЗИВНІ ДАНІ ДЛЯ СТАБІЛЬНОСТІ ТА РОЗВИТКУ» за фінансової підтримки Уряду Канади через Міжнародну організацію з міграції. Де наша громада отримала кошти на облаштування простору для молоді. В рамках проєкту були закуплені музичні інструменти, сучасні комфортні меблі, технічне оснащення, спортивний інвентар та багато іншого.

14:06 27.02.2024