A A A K K K
людям із порушенням зору
Відділ культури, туризму, молоді та спорту Нересницької сільської ради Тячівського району Закарпатської області

Бібліотека с.Вишоватий Тернівського старостинського округу №4 Нересницької сільської ради

В бібліотеці с. Вишоватий пройшло обговорення поетичних творів «Поезія це завжди неповторність».

Як багато прекрасних віршів і текстів пісень, написаних великими поетами зберігаються в нашій пам’яті протягом усього життя! І правда, поезія – це велика сила, яка служить для людей способом вираження почуттів, переживань і захоплень. Римовані рядки, розташовані в смисловій послідовності, здатні зворушити до глибини душі, викликати бурю емоцій і вражень. Щоб висловити подяку всім поетам на Землі, людство 21 березня відзначає щороку день поезії. В бібліотеці с. Вишоватий пройшло обговорення поетичних творів «Поезія це завжди неповторність».

10:52 22.03.2024

15 березня 2024року виповнюється 85 років від проголошення незалежності Карпатської України.

15 березня 2024року виповнюється 85 років від проголошення незалежності Карпатської України. З цієї нагоди в сільській бібліотеці с. Вишоватий була оформлена виставка « Моя Карпатська Україна» біля якої була проведена година спілкування та переглянуто документальний фільм.

09:18 18.03.2024

В бібліотеці с.Вишоватий була оформлена виставка "Мови велич та краса" та проведена літературна година "Рідна мова - серця мого подих".

Мова – духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Шануйте і любіть рідну мову, піклуйтеся про неї, захищайте, розкривайте для себе її велич й могутню силу. Збережіть її в усій чудовій красі для себе й наступних поколінь! В бібліотеці с.Вишоватий була оформлена виставка "Мови велич та краса" та проведена літературна година "Рідна мова - серця мого подих".

12:07 21.02.2024

20-го лютого відзначається «День Героїв Небесної Сотні», в бібліотеці працівники культури с.Вишоватий оформили виставку біля якої провели годину пам'яті.

Їх назвали Небесною сотнею – українців які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі. 20-го лютого відзначається «День Героїв Небесної Сотні», в бібліотеці клубно-бібліотечні працівники с.Вишоватий оформили виставку, біля якої провели годину пам'яті "Небесна Сотня у вирій полетіла" та вшанували хвилиною мовчання полеглих героїв.

10:52 20.02.2024

З нагоди Дня Гідності та Свободи в бібліотеці була оформлена виставка «Україна -країна нескорених»

21 листопада українці відзначили одне з нових, але знакових свят в новітній історії України – День Гідності та Свободи. Цей день – символ боротьби і перемоги, символ єднання заради найвищих ідеалів цивілізованого світу. Революція Гідності сколихнула країну хвилею нечуваного патріотизму і показала важливість національної ідеї, а Майдан став випробуванням на цінність особистості людини, виміром людськості та гідності. Україна заплатила високу ціну за свій європейський вибір на Майдані і продовжує платити у війні.

22:30 21.11.2023

До дня толерантності в бібліотеці був проведений майстер- клас "Дерево толерантності".

Толерантність – це повага, сприйняття та розуміння багатого різноманіття культур нашого світу, форм самовираження та самовиявлення людської особистості. Формуванню толерантності сприяють знання, відкритість, спілкування та свобода думки, совісті й переконань. Також толерантність – це єдність у різноманітті, те, що переходу від війни до культури миру. Для громадян це, передусім, активна позиція, що формується на основі визнання універсальних прав та основних свобод людини. До дня толерантності в бібліотеці був проведений майстер- клас "Дерево толерантності".

22:21 17.11.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Додати послуги

Додати ще одну послугу