A A A K K K
людям із порушенням зору
Відділ культури, туризму, молоді та спорту Нересницької сільської ради Тячівського району Закарпатської області

Бібліотека с.Вишоватий Тернівського старостинського округу №4 Нересницької сільської ради

Клубно - бібліотечні працівники с.Вишоватий провели з учасниками любительського об'єднання " Берегиня" вечір гадань

13 грудня відзначається День святого апостола Андрія Первозванного. Щоб заглянути у своє майбутнє, в ніч з 12 на 13-е число влаштовують ворожіння. Дівчата ворожать на своїх суджених й моляться Андрію Первозванному, щоб він подарував їм гарних наречених. Клубно - бібліотечні працівники с.Вишоватий провели з учасниками любительського об'єднання " Берегиня" вечір гадань. Було проведено багато конкурсів. "Гадання з каблучкою»; дівчата дізнавались , яка з них першою вийде заміж. «Імена», дівчата цікавились яке ж ім’я носитиме їх майбутній чоловік. А також, гадання на сірниках та багато іншого.

11:37 12.12.2022

Флешмоб «Зроби фото з хусткою».

Хустка - це таємниця, у багатьох народів світу вона була символом покровительства жінки і її оберегом, захистом від зла. З нагоди свята сільський клуб та бібліотека с.Вишоватий взяли участь у флешмобі «Зроби фото з хусткою».

11:14 07.12.2022

В бібліотеці с. Вишоватий оформлена книжкова виставка з нагоди 300 років від дня народження Григорія Савича Сковороди

3 грудня 2022 року виповнюється 300 років від дня народження Григорія Савича Сковороди - видатного українського просвітителя-гуманіста, філософа, поета, педагога.

10:25 05.12.2022

Клубно-бібліотечні працівники с.Вишоватий провели бесіду застереження «СНІД – загроза людству»

1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом та порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми. Про проблему ВІЛ/СНІДу має знати кожна людина. Щоб не стати ВІЛ-інфікованим потрібно знати, як уберегтися від інфекції. З цією метою клубно-бібліотечні працівники с.Вишоватий провели бесіду застереження «СНІД – загроза людству».Також учні оформили плакат , та розширили свої знання про небезпеку епідемії ВІЛ/СНІДу.

10:24 01.12.2022

В бібліотеці с.Вишоватий оформлена тематична виставка "Голод - 33- незагойна рана України"

Найтрагічнішою сторінкою історії нашого народу є голодомор 1932-1933 років. Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. І в останні дні листопада весь український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам'ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України. В бібліотеці с.Вишоватий оформлена тематична виставка "Голод - 33- незагойна рана України"

15:43 28.11.2022

В бібліотеці с.Вишоватий оформлено виставку та проведено бесіду " Україна територія гідності та свободи"

Україна – це територія Гідності й Свободи. Такою вона стала завдяки двом подіям: революції на Майдані 2004 року, яка була Святом Свободи, і революції 2013 року - Революції Гідності. Це був надзвичайно важкий період для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. На захист своєї землі, своєї Держави стали кращі представники українського народу. В ті часи людей об’єднувало бажання жити у вільній країні, з справедливим та світлим майбутнім. 21 листопада – день боротьби і перемоги, символ єднання заради найвищих ідеалів цивілізованого світу. В бібліотеці с.Вишоватий оформлено виставку та проведена бесіда " Україна територія гідності та свободи".

15:31 22.11.2022

В бібліотеці с.Вишоватий була проведена інтерактивна гра до Дня толерантності

Поняття толерантність сьогодні трактується дуже різнопланово. Перш за все, це терпиме ставлення до іншого, несхожого на тебе, прийняття іншої людини, інших думок і поглядів. В бібліотеці с.Вишоватий була проведена інтерактивна гра до дня толерантності, на листочках були записані основні риси толерантної людини.

13:53 15.11.2022

Клубно- бібліотечні працівники с.Вишоватий підготували книжкову виставку інсталяцію «Одна соборна Україна».

#День_Собо́рності — свято України, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

09:36 24.01.2022

До дня пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій, клубно-бібліотечні працівники с.Вишоватий підготували тематичну виставку «Скорботна свічка пам‘яті святої»

У четверту суботу листопада в Україні вшановують пам'ять мільйонів жертв голодоморів. Наймасштабнішим з них був голодомор 1932-1933 років.

11:13 29.11.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Додати послуги

Додати ще одну послугу