A A A K K K
людям із порушенням зору
Відділ культури, туризму, молоді та спорту Нересницької сільської ради Тячівського району Закарпатської області

Бібліотека с.Вишоватий Тернівського старостинського округу №4 Нересницької сільської ради

"Карпатська Україна - то наша трагічна сторінка" - під такою назвою було проведено бесіду до 84- річниці Карпатської України в бібліотеці с. Вишоватий

"Карпатська Україна - то наша трагічна сторінка" - під такою назвою було проведено бесіду до 84- річниці Карпатської України в бібліотеці с. Вишоватий. День, 15 березня назавжди залишиться у пам’яті волелюбних закарпатців, бо цього дня уперше за свою багатовікову історію Закарпаття стало незалежним.

09:09 15.03.2023

Клубно-бібліотечні працівники провели виховну годину "Крим – це Україна, Севастополь – українське місто!"

26 лютого День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, установлений згідно з Указом Президента України від 26 лютого 2020 року №58/2020. Цього дня 2014 року в місті Сімферополі за участю кримських татар, українців та представників інших національностей відбувся мітинг на підтримку територіальної цілісності України – проти свавілля агресора – російської федерації.

09:38 27.02.2023

В бібліотеці с. Вишоватий була оформлена виставка "Ой яка чудова українська мова"

21 лютого наша країна відзначила День рідної мови. Це свято тієї мови, якою ми розмовляємо, пишемо, читаємо. Саме завдяки їй ми можемо порозумітися, переказати свої почуття, переживання. Саме тому бібліотека с. Вишоватий оформила виставку "Ой яка чудова українська мова", мета цієї виставки – поглибити знання про мову, як основу духовності; виховати любов і повагу до української мови, як мови державної та материнської; спонукати читачів до роздумів про долю рідного краю та його славних синів, про свою приналежність до українського роду.

09:26 21.02.2023

Акція "Подаруй книгу" пройшла в бібліотеці с. Вишоватий

Акція "Подаруй книгу" пройшла в бібліотеці с. Вишоватий. Мета акції дарування книг – надихнути людей по всьому світу подарувати 14 лютого книгу – бібліотеці, другу, членам родини. Вважається, що у цей день мають об'єднатися і ті, хто дарує книги, і ті, хто прищеплює любов до читання.

11:57 15.02.2023

В бібліотеці с. Вишоватий оформлено виставку "Україна Соборна держава" біля якої проведено історичну годину.

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель. Лише за умови політичної та економічної незалежності ми можемо претендувати на гідне місце України в світі. Лише сильна держава та сильна влада може убезпечити націю від служіння чужим інтересам. Ось чому ми зобов’язані плекати ідеал власної соборної держави й віддавати йому всі свої сили та здібності. Об’єднавча акція 1919 року залишила глибинний слід в історичній пам’яті українців. Сьогодні українцям знову приходиться боротися за свою єдність, захищати цілісність і суверенітет рідної країни.

09:04 23.01.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Додати послуги

Додати ще одну послугу