Нересницька школа мистецтв Нересницької сільської ради

15 листопада на базі Нересницької школи мистецтв відбувся обласний семінар-практикум викладачів струнно-смичкових інструментів на тему "Формування та розвиток основ аплікатурного мислення". Відкриті уроки проводили викладач Нересницької ШМ Токар Вікторія Михайлівна і викладач Вільховецької ШМ Лемен Іван Іванович. Консультант семінару - викладач Ужгородського музичного фахового коледжу ім. Д.Е.Задора Мельничок Лілія Василівна.

11:10 16.11.2022

Учень Нересницької школи мистецтв став Лауреатом ІІ-го ступеня на обласному конкурсі!

Днями Закарпатським обласним організаційно-методичним центром культури був проведений ІІ тур дистанційного конкурсу індивідуальних виконавців здобувачів освіти старших класів мистецьких шкіл Закарпатської області (Народні інструменти), серед 45 учасників учень Нересницької школи мистецтв Михайльо Павло (викладач Асланова Тамара Василівна) став лауреатом ІІ-го ступеня. Вітаємо талановитого юного музиканта та бажаємо подальших виконавських успіхів. Викладачу дякуємо за велику творчу роботу, якої потребує кожний такий результат!

09:50 21.05.2022

У м.Тячів відбулася переатестація зразкового аматорського ансамблю народної музики «Нересницькі візерунки»

Відповідно до наказу Міністерства культури і мистецтв України  Будинку культури с.Нересниця Нересницької сільської ради  для підтвердження звання "народний (зразковий) аматорський колектив".

14:34 12.11.2021