людям із порушенням зору
Відділ культури, туризму, молоді та спорту Нересницької сільської ради Тячівського району Закарпатської області

Сільський клуб с.Вишоватий Тернівського старостинського округу №4 Нересницької сільської ради

Клубно-бібліотечними працівниками була проведена година спілкування " Нема в світі кращого, як родина, то вам скаже і дитина"

8 липня в Україні відзначають День родини Родина для кожного – це найдорожчі люди, які найбільше люблять і розуміють, навчають народній мудрості. У батьківській хаті прищеплюється любов до рідного мови, культури, бо саме сім’я є життєдайним джерелом споконвічно українських цінностей та традицій.

09:27 10.07.2023

Клубно - бібліотечні працівники с.Вишоватий напередодні свята провели народознавчу бесіду " Ти пливи вінок, водою пливи..."

Коли духмяне літо в самому розпалі, 7 липня приходить наймістичніше народне свято – Івана Купала. Це одне з найбільш таємничих і магічних свят, що дісталося нам від наших пращурів.

09:21 07.07.2023

В сільському клубі с.Вишоватий була проведена українознавча вікторина " У всіх людей один Закон"

Щорічно 28 червня в Україні відзначається День Конституції – головного закону нашої країни. Конституція є гарантом прав і свобод кожного українця, закріплює наші обов’язки перед державою і визначає наш шлях як країни.

12:20 22.06.2023

До Міжнародного дня захисту дітей, клубно-бібліотечні працівники с.Вишоватий провели екскурсію на "Водоспад", з учасниками гуртків, та читачами бібліотеки. Всім дуже сподобалась весела, з розважальним калейдоскопом екскурсія.

12:09 01.06.2023

Клубно-бібліотечні працівники та учасники гуртків с. Вишоватий провели флешмоб під музичний супровід " Вишиванка- національна святиня"

Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

11:34 18.05.2023

12 травня в сільському клубі с. Вишоватий відбувся святковий концерт «ЗА ВСЕ ЩО МАЮ, ДЯКУЮ ТОБІ!"

День матері, мабуть, одне з найтепліших і найщиріших свят, адже кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в душі єдиний і неповторний образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити, незважаючи ні на що.

11:31 15.05.2023

В сільському клубі с. Вишоватий проведений круглий стіл на тему : "Молодість проти війни" до Дня пам'яті та Примирення. З учасниками обговорили роль України у Другій світовій війні та вплив війни на Україну, а також те, чому довкола війни 1939-1945 років тривають суперечки.

11:27 09.05.2023

Клубно- бібліотечні працівники с.Вишоватий провели годину пам'яті " Мій біль - Чорнобиль"

26 квітня 2023 року виповнюється 37 років вибуху, який стався на Чорнобильській АЕС на четвертому реакторі. Величезні об’єми витоку радіоактивних речовин, масштабна пожежа та тривала боротьба з наслідками - це лише частина жахливих наслідків трагедії. Сотні людей втратили життя в спробах перебороти вогонь, обмежити витік радіації чи врятувати інших людей.

09:16 26.04.2023