Будинок культури с.Ганичі Ганичівського старостинського округу №5 Нересницької сільської ради

"Низький уклін, Вам і шана"

З прекрасним ювілеєм 75 - літтям працівники культури сіл Ганичі, Солоне, Підплеша щиро вітали колишню завідуючу бібліотекою с. Солоне, пенсіонерку Марію Іванівну Корсак. Ветеран праці більше 40 років присвятила бібліотечній справі.

09:30 21.08.2023

Працівники будинку культури села Ганичі організували малювання на природі під назвою "Барви літа"

Літні канікули для дітей - це можливість набратися сил, оздоровитися, закріпити свої знання, отримати активний відпочинок, творчий і фізичний, поєднуючи велосипедні тусовки із захопленням.

12:24 28.07.2023

В будинку культури села Ганичі проведено годину пам'яті до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні " Незабутні дні війни - 1941 - 1945 років".

12:15 22.06.2023

В будинку культури села Ганичі відбулося свято присвячене Міжнародному Дню захисту дітей за участю вихованців Ганичівського ЗДО " Прощавай садочок".

12:17 01.06.2023

Працівниками будинку культури та бібліотеки села Ганичі організовано свято " Діти - надія України"

Діти - це наше майбутнє, світ надій, мрій і сподівань. І нехай здійсниться мрія кожної дитини - жити під мирним небом! Нехай швидше закінчиться війна і всі українські діти більше не знатимуть жахів війни...

12:04 01.06.2023