Бібліотека с.Підплеша Нересницької сільської ради

Сьогодні до бібліотеки  с.Підплеша завітала учениця 4кл.Костевич Дарина, яка має талант  до малювання та читання. Особливий інтерес Дарина проявляє до літератури рідного краю.

16:31 15.11.2021

У бібліотеці с.Підплеша оформлена книжкова виставка,,Мова  рідна, слово рідне "

Сьогодні - день української писемності та мови. У бібліотеці с.Підплеша оформлена книжкова виставка,,Мова  рідна, слово рідне ", та завітали до бібліотеки учні разом ми трохи обговорили різноманітні цікавинки про різні мови світу.

13:05 11.11.2021

В бібліотеці с.Підплеша  оформлено виставку, "Часу влітку  не гаймо - мандруємо і відпочиваємо ". Літні канікули надають дітям безліч вільного часу для відпочинку і розвитку.

16:03 14.07.2021