Цікаві екскурсії та захоплення. До будинку культури села Ганичі завітали учні та вчителі Ганичівського ОЗЗСО.

Дата: 11.06.2024 11:21

До будинку культури села Ганичі завітали учні та вчителі Ганичівського ОЗЗСО. Присутні з цікавістю розглядали виставки робіт народних умільців села. Директор БК Н.В. Фіцай в ході бесіди з задоволенням відповіла на їхні цікаві запитання. Організували конкурс на кращий малюнок на асфальті " Дітям України - сонце, квіти, мир". Отримали чимало гарних вражень, емоцій та заряд бадьорості від розваг на дитячому майданчику.

Діти мріють про мир, то ж робимо все, щоб зняти напругу останніх новин війни та щиро віримо у перемогу нашої рідної України.