Дата: 04.06.2024 13:30

Діти - це головна радість і надія для батьків. Вони справжнє майбутнє не тільки для держави, а й для всього світу.

1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – одне из найбільш «дитячих» свят у світі. З цієї нагоди клубно-бібліотечні працівники с. Вишоватий провели екскурсію, відпочинок в урочище «ДУБКИ».Щирі посмішки, неймовірні емоції та весело проведений час з нашими учасниками.

У День захисту дітей хочемо побажати кожній дитині міцної сім’ї, безтурботного щасливого дитинства і найголовніше мирного ясного неба! Дякуємо нашим Героям за можливість гідно тримати оборону на своєму «фронті»!