Вічно жива мова, Вічно живе слово, Поезія вічно жива. Під таким девізом пройшло свято-конкурс «Поезія немає віку» в 4-Б класі Нересницького ліцею.

Дата: 10.05.2024 10:29

Свято було присвячене Всесвітньому дню поезії, що відмічають щороку за рекомендацією Юнеско. Згадали учні про солдат, які зараз воюють на фронті, захищаючи нашу рідну Батьківщину. В їх честь прозвучала пісня «Червона калина». Учні віддали шану своїм мамам і заспівали пісню «Весна у маминих долонях» (свято мам ми теж святкуємо весною). На конкурсі прозвучали вірші Т.Г.Шевченка, Лесі Українки, Василя Симоненка, Ліни Костенко. Журі відмітило Мургу Олександра, Федурцьо Богдану, Чендей Богдану, Шабурова Віктора, Жмурко Олександру. За перемогу та участь у конкурсі школярі отримали призи. Нагороджувала діток Гасинець Марія Миколаївна. Вона подякувала їм за старанність, активність та побажала успіхів у майбутньому. Свято вдалося на славу.