"ЧОМУ ДВА ЧОБОТИ — ПАРА?" Твій цікавий словник фразеологізмів Мовчун Леся

Дата: 25.03.2024 11:31

Книга знаходиться в Бібліотеці с.Новоселиця, за адресою вул.Борканюка, 143

Короткий зміст :

Ця книжка цінна не лише добіркою яскравих фразеологізмів. Хоч укладачка й дуже вдало відібрала питомі влучні українські вислови! Але для їх пояснення подано не лише короткі тлумачення, а й захопливі оповідки про казкових істот, пригодницькі історії про дітей та добрі, світлі ілюстрації.

А також до кожного фразеологізму в посібнику можна знайти синоніми, які допоможуть ще більше збагатити активний словник дітей промовистими образними висловами.

Книжка може бути успішно використана вчителями на уроках з української мови та читання у початковій школі, а також на позакласних заняттях.

Словник розраховано на дітей молодшого шкільного віку.