Дата: 23.02.2024 09:10

Сьогодні, 22 лютого 2024 року, на базі КЗ "Мистецька школа Тячівської міської ради" пройшов І-ий тур Обласного конкурсу вокальних ансамблів малих форм здобувачів освіти мистецьких шкіл Закарпатської області. В конкурсі приймали участь вокальні колективи різних мистецьких шкіл нашого району.

Ганичівська школа мистецтв представила вокальний квінтет у складі: Тяско П.,Чендей Т., Церкуник М., Попович Д., Герич В.,(категорія - «А»), керівник Гадайчук Т.М. концертмейстер Цірик М.М., який зайняв 1 місце і рекомендований представити Тячівський район у другому турі.