"Гаррі Поттер і таємна кімната" Джоан Роулінг

Дата: 23.01.2024 16:15

Книга знаходиться в Бібліотеці с.Терново, за адресою вул.Центральна, 214 та Бібліотеці с.Новоселиця, за адресою вул.Борканюка, 143.

Друга частина пригод Гаррі Поттера

Короткий зміст книги: Юному чарівникові не пощастило з канікулами на Привіт-драйв у сім'ї Дурслів. Він потайки мріє повернутися до чарівного світу, проте від його друзів усе літо не було звістки і здається, що цілий світ проти його повернення... Цілий світ чи маленький ельф на ім'я Доббі, який хоче захистити його від смертельної небезпеки. Та цього хлопця не так просто налякати, особливо коли доводиться обирати між навчанням у чарівній школі та життям з родичами.

У надійних стінах Школи Чарів та Чаклунства почали коятися страшні речі. І знову Гаррі та його друзі в епіцентрі подій! Що це — прикрий збіг обставин або чийсь хитрий план? Що ховається у загадковій секретній кімнаті Гоґвортсу? Та як до цього може бути причетний Волдеморт?...