У бібліотеці с. Ганичі проведено дискусію "Книжкова країна твого дитинства"

Дата: 11.10.2023 21:15

Відомий український поет,письменник І.Я. Франко -говорив: " Книги- морська глибина, хто в них пірне аж до дна,той хоч і труда мав досить, дивнії перла виносить". У бібліотеці с. Ганичі проведено дискусію "Книжкова країна твого дитинства". Хто з Вас дітки, не любить читати книжок? Книжок у яких так багато таїнств, гарних малюнків, захоплюючих історій, цікавих пригод. Кожний з діток розповідав, що хтось любить читати пригодницькі книги, хтось казочки, поезію і т. д. Любов до читання у кожного своя.

Кожна книга- книга загадка, зрозуміти яку можна лише після прочитання сказала М.Фіцай. Для когось дітки, книга стане другом та порадником , доповнить і розширить ваші знання.