Працівники будинку культури села Ганичі організували малювання на природі під назвою "Барви літа"

Дата: 28.07.2023 12:24

Літні канікули для дітей - це можливість набратися сил, оздоровитися, закріпити свої знання, отримати активний відпочинок, творчий і фізичний, поєднуючи велосипедні тусовки із захопленням.

Малювати може кожен, адже це цікаво і захоплююче. Тож, працівники будинку культури села Ганичі організували малювання на природі під назвою "Барви літа".

Милувалися красою цвітіння літніх квітів та дерев. Діти передали свої враження від побаченого і їх уявлень про вибраний сюжет. У перерві робили фізкультхвилинки та розминки на дитячому майданчику.

Працівники закладу закликали дітей оберігати все живе, бо людина прийшла у світ творити добро.