Дата: 22.06.2023 12:17

Сьогодні 22 червня Україна вшановує пам’ять жертв війни в Україні.

Українці, які пережили Другу світову, добре пам’ятали, скільки горя та втрат можуть завдавати бойові дії. Саме тому завжди повторювали своїм дітям і онукам, що все можна виправити, тільки б не було війни.

Однак, сьогодні війна знову прийшла на територію України. На нашу землю падають ракети, а через ворожі обстріли обриваються людські життя. Усе повторюється. Тільки загарбники інші – рашисти.

Клубно-бібліотечні працівники с. Вишоватий провели годину пам'яті жертв війни в Україні. Також читачі бібліотеки мали змогу переглянути фільм "Щоб ніколи світанки не здригались від слова війна", після переглянутого фільму діти запалили свічку пам'яті, та вшанували всіх загиблих кого забрала ця війна хвилиною мовчання.

Українські воїни ведуть боротьбу за кожний сантиметр рідної землі. Ми обов’язково переможемо і все відбудуємо. Однак, завжди будемо пам’ятати всіх тих, у кого війна жорстоко забрала життя.