Дата: 01.06.2023 12:17

В будинку культури села Ганичі відбулося свято присвячене Міжнародному Дню захисту дітей за участю вихованців Ганичівського ЗДО " Прощавай садочок".

Нехай наші дітки завжди залишаються веселими і життєрадісними. Нехай вони відчувають тільки любов і підтримку від своїх батьків. Хочеться, щоб всі були щасливі, а небо над головою завжди було мирним.

Всім організаторам концертної програми щиро дякуємо, а особлива подяка маленьким учасникам літературно - музичного вітання, яке подарувало нам насолоду від побаченого та гарного відпочинку.

Нехай від посмішок світяться очі.

Дітям України - сонце, квіти, мир!