В бібліотеку с.Терново та Будинок культури завітали діти 1-4 кл.Петрушівської школи

Дата: 01.06.2023 12:06

Щорічно, 1 червня в Україні і світі відзначається радісне і веселе дитяче свято – Міжнародний день захисту дітей, запроваджене з метою привернення уваги до проблем дотримання прав і охорони здоров’я дитини.

Адже кожна дитина має невід’ємне право на життя , бути щасливими, навчатися, розвиватися, зростати в атмосфері любові та злагоди.

З нагоди цього свята в бібліотеку с.Терново та Будинок культури завітали діти 1-4кл. тПетрушівської школи.

Діти були в захваті,розгадували загадки

а наостанок усі отримали подарунки.