В Нересницькій територіальній громаді відбувся перший тур Обласного конкурсу хорових колективів та вокальних ансамблів мистецьких шкіл

Дата: 12.04.2023 11:39

В конкурсі прийняли участь вокальний ансамбль учнів молодших класів Ганичівської школи мистецтв (викладач - Гадайчук Т.М., конценртмейстер - Куруц Н.О.) та вокальний ансамбль старших класів Нересницької школи мистецтв (викладач - Горзов А.А., концертмейстер Футько І.В.). Комісією було відмічено хороший рівень підготовки учасників та прийнято рішення делегувати вокальний ансамбль учнів молодших класів Ганичівської школи мистецтв на другий тур Обласного конкурсу до міста Ужгород.