Працівники Будинку культури с.Нересниця разом з заступником директора школи з виховної роботи Шутак Л.В. провели вікторину "У природі - в ріднім домі"

Дата: 07.04.2023 16:13

Працівники Будинку культури с.Нересниця разом з заступником директора школи з виховної роботи Шутак Л.В. провели вікторину "У природі - в ріднім домі".

Епіграфом до заходу були слова поета Василя Густі: "Так уміють лиш гори од людей не ховати перлин".
Ведуча Гасинець М.М. розповідала про красу рідного краю та про краєвиди смерекових і букових лісів.

Лариса  Василівна провела вікторину з учасниками  клубу  "Пролісок" для визначення кращого знавця природи рідного краю.
Переможцям  вікторини М.Гасинець вручила призи.