Тематична полиця " Розкажу Миколаю про що я читаю"

Дата: 19.12.2022 12:14

Святий Миколаю,тебе ми благаєм! Обдаруй нас теплотою,Миром ,ласкою і добротою.Щастя,Миру дай нашому роду- Українському народу. Це очікуване найулюбленіше свято наших діток,особливо зараз.Яке вчить милосердю,щедрості та любові,з яким пов'язані дитячі мрії та сподівання. Нехай святий Миколай Чудотворець,почує наші молитви і наповнить життя великими дивами.А найкращим подарунком буде Мир,здоров'я і душевне тепло. У бібліотеці обладнана тематична полиця " Розкажу Миколаю про що я читаю" Дітки переглянули книги та журнали.Де ознайомились з легендами,в яких розповідається про Миколая, історію його дитинства та життя! Потім дітки смакували смаколики та отримали подарунки від Святого Миколая.