Семінар-практикум на тему: «Особливості формування ключових мистецьких компетентностей на індивідуальних заняттях з спеціального інструменту у мистецькій школі в умовах нової української школи.

Дата: 26.10.2022 09:07

26 жовтня 2022р. на базі Ганичівської школи мистецтв був проведений семінар-практикум на тему: «Особливості формування ключових мистецьких компетентностей на індивідуальних заняттях з спеціального інструменту у мистецькій школі в умовах нової української школи. Методика роботи над музичними творами різних жанрів і стилів українських композиторів та української народної музики на уроках з фаху» для викладачів по класу гітари Тячівського та Рахівського районів. Семінар-практикум проводила викладач по класу гітари Тяско Оксана Іванівна з ученицею 6 класу Грись Жанною. Присутні викладачі та гості семінару визнали роботу по проведенню семінару-практикуму на високому професійному рівні.