Бабин Яр

Дата: 29.09.2022 10:05

29 вересня в Україні щорічно відзначають роковини страшної трагедії, яка відбулася в Бабиному Яру. Ця подія є однією з найтемніших сторінок історії України. Відтак Бабин Яр став символом голокосту і нацистських злочинів загалом. Адже масові страти там тривали і надалі.І нищили не лише євреїв, а й ромів радянських військовополонених ,українських націоналістів, з нагоди цієї дати користувачі бібліотеки були ознайомлені з цими трагічними подіями, діти з цікавістю слухали розповідь, це дозволило пояснити дітям, що людство зобов'язане пам'ятати чорні сторінки своєї історії та робити все можливе, щоб такі події ніколи не повторювалися.