Працівники Нересницького СБК разом з школою провели лінійку-реквієм до Міжнародного дня миру "Ні війні в Україні! Ми хочемо миру!"

Дата: 21.09.2022 13:32

Працівники Нересницького СБК разом з школою провели лінійку-реквієм до Міжнародного дня миру "Ні війні в Україні!Ми хочемо миру!"

На початку всі учасники проспівали Гімн України,Хвилиною мовчання вшанували всіх хто загинув у цій злощасній війні.Діти читали вірші про війну в Україні. Виступила директор школи Гасинець І.В.

Діти тримали плакати та лозунги "Ні війні!","Ми за мир!","Мир українським дітям!" та ін. В руках у дітей  білі паперові голуби та синьожовті ленточки. На закінчення проспівали пісню "Ой у лузі червона калина" та викрикували заклики: "Україна понад усе!", "Ні війні!", "Слава Україні! Героям Слава!"

М.М.Гасинець