Клубно-бібліотечні працівники с.Ганичі спільно з гостею з Дніпропетровська - Лілією Храповою провели Арт-терапію на тему "Дощик" для дітей-переселенців та активистів села Ганичі.

Дата: 05.05.2022 11:23

Травмуюча подія- це те, що зовсім не хочеться бачити у житті дитини. Але реальність така, що зараз в Україні вони трапляються.

Лише одна мить і щасливий світ дитинства здатний змінити до невпізнавання. Одна мить- і розвиток дитини, його освіта, формування особистості, світосприйняття порушуються.

Це важко і страшно, але над цим можна і необхідно працювати. Арт-терапія допомагає знову зробити дитинство щасливим, повернути сміх, інтерес до пізнання, довіру до дорослих туди де нещодавно панував страх і встановлювала свої правила травма.

А,ще дітки смакували смаколики та в гарному настрої чудово провели ігри та розваги на свіжому повітрі.