Майстер клас під назвою "Великдень" відбувся у бібліотеці с.Нересниця.

Дата: 14.04.2022 13:13

Великдень,

як головне християнське свято,є важливою частиною культурного життя.Фіксуючи традиції,відношення людей до свята у всі часи працювали з цією темою.

Кожного дня у громадському просторі бібліотеки с.Нересниця змістовно і цікаво проводяться дозвілля найменших користувачів, майстер класи школярів,які тимчасово покинули свої домівки.Один такий майстер клас провели учора керівник своєї справи Храпова Ліля Сергіївна під назвою "Великдень" а також брали участь і допомагали з вирізанням та ліпкою писанок керівник бібліотеки с. Підплеша Федурцьо М.І.,директор СБК Гасинець М.М.та бібліотекар с.Нересниця Тяско Н.В.діти провели цікаво час у дружній атмосфері.Учасники майстер класу всі роботи відправили на війну для наших воїнів як обереги.