Майстер клас по розпису пряників відбувся у бібліотеці с.Нересниця.

Дата: 04.04.2022 08:28

В бібліотеці с.Нересниця відбувся цікавий майстер-клас із розпису медово- імбирного печива,який провели відомі майстрині- кондитери у нашій громаді Бердар Марина Михайлівна та Токар Наталія Федорівна і їх помічниці Токар Вікторія Мих. та Пінчук Ольга Сер. Але печиво буде не просте а в подарунок воїнам ЗСУ.Воїнам на передовій буде приємно отримати смачні та оригінальні імбирні пряники .

Запашні пряники,зроблені з медово-імбирного тіста,мають свою історію та давні традиції в усьому світі.До нас завітали справжні феї своєї справи майстрині-кондитери,які навчили дітей прикрашати прянички.Дітям роздали вже готові випечені пряники у формі неньки України та сердечок та " художні засоби"-цукрову глазурь голубого та жовтого патріотичних кольорів.З цього моменту розпочалася суцільна творчість-малювання,прикрашання.Не обійшлося без курйозів-хтось з'їв мало не всю глазурь не дочекавшись кінцевого витвору...Але в результаті-все вийшло,всі авторські роботи.Найкреативніші додатково прикрасили упаковку пряників-написами та побажаннями для воїнів ЗСУ як справжні патріоти та майбутнє своєї держави.Майстер клас пройшов чудово.Діти залишились задоволені,майстер клас сподобався, дітей було більше ніж очікували.Після завершення майстер-класу дівчата та хлопці виходили зі стін бібліотеки з гарним, майже св'ятковим настроєм,який вони несли додому разом із солодким привітом для батьків.