Екскурсія в краєзнавчому музеї с.Терново Тернівського старостинського округу №4

Дата: 12.11.2021 14:31

Історія нашої писемності та мови - це не просто минуле, це наша душа. Кожен з нас повинен знати історію  своєї мови так само, як історію свого народу та рідного краю.

З метою вивчення історичного минулого, традицій писемності  нашого села, учні 9-Б класу Тернівського ОЗЗСО І- ІІІ ступенів разом з класним керівником Мазур М. В. відвідали  краєзнавчий музей с.Терново.

Завідувач музею Заяць Н. В. розповіла про розвиток освіти у нашому селі, про першу школу і вчителів. Діти захоплено розглядали давні засоби для письма -  грифельні таблички, чорнильниці та інше. Також у музеї представлено різні види документів періоду Австро-Угорщини та Чехословаччини, післявоєнних років. Тут зберігаються давні підручники, газети і журнали, стародавня Біблія та інші пам'ятки писемності нашого села. Крім того учні розглянули інші експонати музею - предмети побуту, давній одяг та знаряддя праці.