Краєзнавчий музей с.Терново Тернівського старостинського округу №4 Нересницької сільської ради

З нагоди святкування Міжнародного дня захисту дітей у краєзнавчому музеї с.Терново, проведена екскурсія.

З нагоди святкування Міжнародного дня захисту дітей у краєзнавчому музеї с.Терново, проведена екскурсія для учнів Нересницького ліцею. Учні з цікавістю розглядали стенди та слухали історію розвитку нашого села

13:05 05.06.2024

До Міжнародного дня музеїв в краєзнавчому музеї с.Терново, проведено ряд екскурсій для учнів Тернівського ОЗ ЗСО І-ІІІ ступенів.

18 травня відмічають Міжнародний день музеїв. Музеї мають важливе значення в житті людей. Вони зберігають історію та культуру свого народу. Музеї ознайомлюють відвідувачів з історією свого народу з його традиціями, звичаями та культурою.

15:46 21.05.2024

До Дня вишиванки в краєзнавчому музеї була проведена екскурсія для найменших жителів нашого села.

День вишиванки в Україні - це не просто символічне свято, а потужний вплив національної ідентичності, культурної гордості та спадщини і служить нагадуванням про багатство українських традицій. Кожен регіон України має свої особливості вишиванки, що відображає місцеві традиції, орнаменти та колірну гаму.

10:07 17.05.2024

В краєзнавчому музеї с.Терново проведена година-памʼяті на тему:Чорнобиль-рана незагойна» з учнями 10-В класу Тернівського ОЗЗСО |-||| ст.

26 квітня,в Україні відзначають 38-річницю аварії на Чорнобильській АЕС,яка сколихнула увесь світ.Цю подію називають однією з найбільших трагедій  20 століття,адже вона вплинула на життя не лише українців,а й людей у всьому світі.В краєзнавчому музеї с.Терново проведена година-памʼяті на тему:Чорнобиль-рана незагойна» з учнями 10-В класу Тернівського ОЗЗСО І-ІІІ ст.

12:49 29.04.2024

В краєзнавчому музеї с.Терново була проведена екскурсія для учнів 4-А і 4-Б класів Тернівської школи .Учні з цікавістю розглядали експонати та були дуже задоволені даною екскурсією

10:01 16.04.2024

Краєзнавчий музей с.Терново відвідали учні 2-х класів Грушівської гімназії Тересвянської громади. Для них була проведена цікава екскурсія про минуле і сучасне життя наших жителів села. Діти з цікавістю розглядали експонати, речі побуту якими користувалися наші селяни на початку ХХ ст. А також розказували вірші про чудовий наш край.

14:00 15.04.2024

Краєзнавчий музей відвідали учні 4-В класу Тернівської школи, в якому їм було проведено цікаву пізнавальну екскурсію

Для учнів школи була проведена цікава екскурсія, де розповідалося про історію заснування нашого села Терново. Вони з цікавістю розглядали експонати музею, а також відвідали оневлений зал, де зберігаються старинні речі, якими користувалися наші предки.

10:07 11.04.2024