A A A K K K
людям із порушенням зору
Відділ культури, туризму, молоді та спорту Нересницької сільської ради Тячівського району Закарпатської області

Бібліотека с.Ганичі Ганичівського старостинського округу №5 Нересницької сільської ради

У бібліотеці с.Ганичі проведено годину пам'яті "ЧОРНОБИЛЬ- трагедія віку"

У бібліотеці с.Ганичі проведено годину пам'яті " ЧОРНОБИЛЬ- трагедія віку". Вже - 37 років біль і тривога Чорнобиля залишається в наших серцях . Хоча стільки років минуло від тоді , а пам'ять наша зберігає все до найменших подробиць , бо надто вражаючими і болючими були ці подробиці.Біль Чорнобиля відгукнувся у серці кожного жителя нашої країни, назавжди залишаючи у пам'яті народній подвиг ліквідаторів.

09:09 25.04.2023

До Всесвітнього дня книги та авторського права у бібліотеці с. Ганичі з користувачами бібліотеки проведено огляд творчості поета, прозаїка, драматурга та оповідача цікавих легенд та переказів Ю.Драгун

До Всесвітнього дня книги та авторського права у бібліотеці с. Ганичі з користувачами бібліотеки проведено огляд творчості поета, прозаїка, драматурга та оповідача цікавих легенд та переказів. Берегиня народної творчості Срібної землі яка дбає про духовне виховання. Адже, у всій творчості Ю. Драгун спостерігається любов до Бога, до природи, музики. Ю.Драгун удостоїна багатьох нагород.Чарує читачів красою і глибиною рідного слова,його мелодійністю і передзвоном освіжаючої свіжості і радості.

09:05 21.04.2023

У бібліотеці с.Ганичі оформлено тематичну виставку " Біблія- книга з книг"

У бібліотеці с.Ганичі оформлено тематичну виставку " Біблія- книга з книг". Чому Біблію називають Книгою з Книг? А тому, що вона була першою книгою на нашій планеті в якій описується початок і створення світу. Але і багато в іншому перевершує Біблія всі інші книги. Як ми вже знаємо перша книга за формою. І, крім того, вона ж стала першою перекладеною, першою друкованою та нарешті, першою книгою,що має всесвітнє значення. Повчально та актуально...

09:29 12.04.2023

У бібліотеці С.Ганичі до Всеукраїнського тижня дитячого читання презентовано книжкову виставку " Слово до слова- буде розмова "

У бібліотеці С.Ганичі до Всеукраїнського тижня дитячого читання презентовано книжкову виставку " Слово до слова- буде розмова " де наші користувачі знайдуть книги на свій вибір, можуть прочитати про дивовижні таємниці, геніальні відкриття,пригоди .В книжках які знаходяться на полицях бібліотеки. Адже з книгою жити, з добром дружити.Тож , ласкаво запрошуємо.

10:14 30.03.2023

У бібліотеці с.Ганичі оформлено тематичну полицю "Історичними стежками краю"

Сьогодні виповнюється 84 роки від проголошення незалежності Карпатської України. У бібліотеці с.Ганичі оформлено тематичну полицю "Історичними стежками краю".Історія Карпатської України- це важлива сторінка історії нашого державотворення.

09:10 15.03.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Додати послуги

Додати ще одну послугу